27.04.2023 w Ełku rozegrał się finałowy turniej Mistrzostw Województwa Warmińsko - Mazurskiego SZS w piłce siatkowej dziewcząt.

W turnieju wzięło udział pięć najlepszych szkół naszego województwa: Bartoszyce, Giżycko, Ostróda, Ełk i nasze liceum.

Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym” . Mecze z zespołami: Bartoszyc, Gizycka i Ełku nasze dziewczęta wygrały gładko po 2 - 0, a po zaciętym meczu z Ostródą, lepsze okazały się rywalki pokonując nas 2 - 0. Zdobywamy srebrny medal w województwie, to piękny wynik. Złote medale w tym roku pojechały do Ostródy ( nie udało nam się obronić mistrzostwa z ubiegłego roku), a brązowe medale pozostały u gospodarzy turnieju w Ełku.

Naszą szkołę reprezentowały: Julia Łukaczyk kl4 f, Ala Szaruga kl 4 d, Anita Semkiw kl 4 e, Nikola Kaczmarzyk kl 3 a, Ada Dwojacka i Maja Wityczyn z kl 3 e, Weronika Dąbrowska i Nikola Zdyb z kl 2 c, Anna Sielewicz kl 1b oraz Julia Mantorska kl1 e.

Serdecznie gratulujemy sukcesu.

Oprac. Regina Jurczak


Wakacje za:

 

 

Szkoła w chmurze Microsoft

unia europejska

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki