Dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu:
Agnieszka Jurewicz

 

Wicedyrektorzy:
Agnieszka Antoniuk-Rumak
Renata Świąder

 

Pedagog szkolny:
Alicja Dobrzycka
Małgorzata Głowacka-Lulewicz

 

Psycholog szkolny:
Natasza Wojtaszek

 

Biblioteka:
Edyta Andruszewska
Luiza Kaczyńska

 

Religia:
ks. Piotr Chmura
ks. Marek Piedziewicz
ks. Piotr Radomski
Anna Wawrzyniak

 

Język polski:
Ewa Adamowicz
Agnieszka Małek
Anna Piwowarska
Małgorzata Rydelek
Anetta Sosnowska
Iwona Studzińska
Bogusław Walewski

 

Historia:
Elżbieta Paprocka
Zdzisław Wielgolaski

 

Historia w języku angielskim:
Krzysztof Kacała

 

Historia i społeczeństwo
Zdzisław Wielgolaski
Elżbieta Paprocka
Małgorzata Rydelek

 

Wiedza o społeczeństwie:
Marek Nowosad
Zdzisław Wielgolaski
 

Wiedza o społeczeństwie w j. angielskim:
Krzysztof Kacała

 

Język angielski:
Dagmara Fabiańska
Anetta Krupa
Joanna Kurczewska
Katarzyna Ładna
Ewa Powalska
Joanna Rzeczkowska
Dominika Stawiarska
Anna Szuszkiewicz
Joanna Węgłowska
Katarzyna Zezula

 

Język francuski:
Michał Pawłowicz

 

Język niemiecki:
Edyta Krych
Katarzyna Lelujko

 

Język rosyjski:
Iwona Traczewska-Kubiak


Język włoski:
Iwona Traczewska-Kubiak
Paweł Wilkus

 

Język hiszpański:
Michał Pawłowicz
Iwona Traczewska-Kubiak
Paweł Wilkus

 

Matematyka:
Magdalena Adryjanek
Ewa Aniszewska
Katarzyna Cybulska
Bożena Dutkiewicz
Renata Świąder
Iwona Wojciechowska-Salamon

Fizyka:
Jacek Tomczak
Iwona Wojciechowska-Salamon

 

Chemia:
Paweł Banach
Barbara Fijałkowska-Karolik
Anna Koc-Jaśkiewicz
Danuta Mazur

 

Biologia:
Danuta Mazur
Hanna Pietras
Katarzyna Zarzeczna

 

Przyroda:
Hanna Pietras
 

Geografia:
Dorota Barcińska
Joanna Borzymowska
Dorota Szocik

 

Geografia w j. angielskim:
Małgorzata Ściślak

 

Wiedza o kulturze:
Ewa Adamowicz
Agnieszka Jurewicz
Agnieszka Małek

 

Psychologia:

Natasza Wojtaszek

 

Informatyka:
Magdalena Bortnowska
Wojciech Dobrzycki

 

Wychowanie fizyczne:
Ireneusz Borowiecki
Regina Jurczak
Adam Matwiejczuk
Magdalena Orzechowska
Aleksandra Pietrulewicz
Wojciech Samulewski
Małgorzata Sekulska
Paweł Stoba


Podstawy przedsiębiorczości:
Agnieszka Antoniuk-Rumak
Dorota Barcińska

 

Edukacja dla bezpieczeństwa:
Dorota Szocik

 

Wychowanie do życia w rodzinie:
Edyta Andruszewska
Małgorzata Głowacka-Lulewicz

 

Plastyka:
Anna Piwowarska

 

Rysunek architektoniczny:
Mariusz Owczarek

 

Wiedza o kulturze:
Ewa Adamowicz

 
Matura za:


Wakacje za:

 

 

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki