W czwartek 20.04 w naszej szkole zakończył się konkurs literowania w języku angielskim- Spelling Bee dla szkół podstawowych. Była to druga tura konkursu, podczas której rywalizowali ze sobą najlepsi uczestnicy wyłonieni w eliminacjach.

W kategorii klas 4-6 zwyciężyła Veronique Wernicka z SP1, drugie miejsce zajął Arkady Matham-Sikora z SP25, a podium uzupełnił Kacper Jędrzejewski z SP1. W kategorii klas 7-8 najlepszy okazał się Daniel Gliński z SP14, srebrny medal otrzymała Dominika Dul z SP16, a trzecie miejsce zajęła Milena Śliwińska z SP 1.

Konkurs zwieńczony został wręczeniem nagród oraz ankietą, w której uczestnicy mogli anonimowo przekazać organizatorom swoją opinię na jego temat i podzielić się swoimi sugestiami i pomysłami, co do następnych edycji. Jednogłośnie stwierdzili, że bardzo im się podobało, a nietypowa formuła była dla nich ciekawą odmianą w stosunku do klasycznych form sprawdzania wiedzy, z którymi mają do czynienia na co dzień.

W imieniu organizatora chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich opiekunom. Był to nasz wspólny pierwszy konkurs, ale obiecujemy, że nie ostatni. Wasz feedback pozwoli nam udoskonalić formułę, pomysłów mamy bez końca i już szukamy sponsorów nagród.

Zapraszamy za rok!

Ania Wlizło, Nina Wojturska, Mikołaj Suszek, Mikołaj Panfil, Bartek Karwowski, Przemek Pindral, Mikołaj Warczak i Konrad Żyhałko wraz z p. Katarzyną Zezulą.

Konrad Żyhałko

 

Jeszcze raz ogromne podziękowania dla Konrada Żyhałki, Ani Wlizło, Niny Wojturskiej, Bartka Karwowskiego, Mikołaja Suszka, Przemka Pindrala, Mikołaja Panfila i Mikołaja Warczaka za przygotowanie konkursu, zaangażowanie i kreatywność.

Katarzyna Zezula


Matura za:


Wakacje za:

 

 

Szkoła w chmurze Microsoft

unia europejska

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki