W czwartek 20.06 utalentowani uczniowie i absolwenci naszej szkoły otrzymali stypendia ufundowane przez Fundację Sympatyków II LO w Elblągu. Prezes Fundacji Paweł Gliniewicz zaprosił na uroczystość Radę Fundacji, stypendystów oraz nauczycieli uczących i wspierających wyróżnione osoby. Uroczyste wręczenie dyplomów odbyło się w Hotelu Focus. Osiem osób otrzymało stypendia za osiągnięcia naukowe, jedna za osiągnięcia sportowe i jedna za osiągnięcia artystyczne. Aż 5 osób w tym gronie to absolwenci naszej szkoły.

W drugiej części spotkania odbyły się warsztaty z tworzenia czekolady, które przeprowadziła pracownia cukiernicza Cake Me. Podczas warsztatów uczestnicy formowali własną tabliczkę czekolady wraz z indywidualną kompozycją dodatków. Uczestnicy mogli też usłyszeć ciekawostki o procesie temperowania czekolady, różnych mniej znanych gatunkach oraz popróbować różnego rodzaju czekolad.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości


Wakacje za:

 

 

Szkoła w chmurze Microsoft

unia europejska

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki