Gimnazjum nr 3 w ZSO nr 2 w Elblągu po raz kolejny stanęło na podium 10 najlepszych szkół gimnazjalnych w województwie.
Dwie „Złote dziesiątki” szkół podstawowych i gimnazjów zaprezentowane zostały podczas Gali Laureatów Konkursów Przedmiotowych 2017/2018. Dyrektorzy tych szkół otrzymali listy gratulacyjne. Wśród wyróżnionych znalazły się 3 szkoły podstawowe z Elbląga ( SP 19, SP 21 i SP 12) oraz jedno elbląskie gimnazjum – Gimnazjum nr 3 . W tegorocznej edycji konkursów przedmiotowych uczniowie naszej szkoły uzyskali aż 68 tytułów ( 39 laureatów i 29 finalistów).

Warmińsko – Mazurski Kurator Oświaty Krzysztof Marek Nowacki oraz Sławomir Sadowski Wicewojewoda Warmińsko-Mazurski uhonorowali okolicznościowymi dyplomami i upominkami uczniów posiadających co najmniej 2 tytuły, naszą szkołę reprezentowało 7 laureatów: Wiktor Rafał Wojtyna, Sara Weronika Breś, Piotr Marek Romanowski, Jakub Aleksander Kotyński, Wiktor Guzowski, Jakub Daniel Siemaszko, Maksymilian Filip Safarewicz. Gratulując znakomitych wyników konkursowych, kurator oświaty zaakcentował rolę nauczycieli w motywowaniu uczniów do zdobywania wiedzy, rozwijania pasji oraz zainteresowań. Kurator pogratulował także zaproszonym na galę nauczycielom, którzy przygotowywali uczniów do konkursów. Uroczystość uświetnił spektakl oparty na kanwie powieści W. S. Reymonta „Chłopi” Gala była również okazją do podzielenia się swoimi wrażeniami z innymi jej uczestnikami.
Serdecznie gratulujemy wszystkim utytułowanym uczniom i ich nauczycielom!


Wakacje za:

 

 

Szkoła w chmurze Microsoft

unia europejska

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki