W czwartek 21 czerwca 2018 r. poraz przedostatni pożegnaliśmy uczniów klas trzecich gimnazjum. W przyszłym roku szkolnym będzie to ostatni raz, kiedy w świat odejdą nasi absolwenci, a Gimnazjum nr 3 przejdzie do historii.
Uroczystość była bardzo emocjonująca, bowiem nie tylko młodzież czuła, że „coś się kończy”. Żegnaliśmy również nauczycieli, wspaniałych pedagogów, kolegów i przyjaciół, którzy od przyszłego roku nie będą uczyć w naszej szkole: panią Magdalenę Bortnowską, Barbarę Marcinkiewicz i pana Dariusza Andrzejewicza.

Na uroczystości zebrało się wielu rodziców, za co serdecznie dziękujemy. Oni również przeżywali tę podniosłą chwilę. Obserwowali swe dzieci z uwagą i dumą. Powodów do zadowolenia było mnóstwo. Gimnazjum nr 3 ukończyło 172 uczniów, z których aż 108 osób otrzymało świadectwo w wyróżnieniem. Brawo.


Najlepszym uczniem – z najwyższą średnią ocen 6,00 oraz z największym dorobkiem naukowym – okazał się Maksymilian Safarewicz. Został uhonorowany medalem „Złoty Jagiellończyk” i tytułem Primus Inter Pares.

 

Maksymilian jest jednocześnie liderem złotej dziesiątki najlepszych uczniów klas trzecich, która wygląda następująco:

 

Maksymilian Safarewicz - średnia 6,00
Ewa Czapiewska - średnia 6,00
Amelia Jankowska – średnia 6,00
Julia Snochowska – średnia 5,94
Karolina Stasiak – średnia 5,94
Jakub Kotyński – średnia 5,94
Aleksandra Dąbrowska – średnia 5,94
Anna Brodowska – 5,89
Sandra Giszczak – średnia 5,89
Karolina Lewandowska – średnia5,89
Karolina Lubiszewska – 5,89

 

Wszystkim uczniom gratujemy i życzymy udanych wakacji .


Wakacje za:

 

 

Szkoła w chmurze Microsoft

unia europejska

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki