W dniach 2-8 Lutego odbył się obóz siatkarski w Suszu, organizowany przez klub sportowy MKS TRUSO ELBLĄG z udziałem uczennic gimnazjum nr 3 objętych projektem „S.O.S”.

Zawodniczki solidnie pracowały na tym tygodniowym obozie mając 3 treningi dziennie. Kadetki wraz z młodziczkami pracowały nad poprawieniem cech motorycznych, umiejętnościami gry w siatkówkę oraz nad taktyką zespołową. W znaczący sposób podniosły swoją sprawność fizyczną i umiejętności siatkarskie. Szkoleniowcy profesjonalnie przeprowadzali treningi dbając o dyscyplinę, a jednocześnie dbałość wykonanego ćwiczenia.
W piąty dzień obozu kadetki oraz młodziczki stoczyły sparing z Iławą w celach szkoleniowych i przygotowawczych do FINAŁÓW WÓJEWÓDZKICH. Mogło pójść znacznie lepiej, lecz zmęczenie i zakwasy znacznie obniżyły wyskok, siłę oraz szybkość zawodniczek.
Warunki, w jakich mieszkały/pracowały zawodniczki były doskonałe. Jedzenie, miła obsługa i oczywiście trzy sektorowa sala. Susz to zdecydowanie miejscowość sprzyjająca rozwojowi sportowców. Obóz siatkarski spełnił założone cele.
Opiekunami zgrupowania byli Wojciech Samulewski, Regina Jurczak oraz Małgorzata Myślińska.


Matura za:


Wakacje za:

 

 

Szkoła w chmurze Microsoft

unia europejska

Nagrody

Uczelnie

  • PG
  • UG
  • WSBG
  • PWSZ
  • EUH-E

Linki